آشنایی با انواع جنس زیره کفش و ویژگیهای آنها – آوان مد

10) اگر به صورت حرفهای و مداوم پیادهروی می­کنید بهتر است کفشهای ساقدار را انتخاب کنید که در پیاده­روی­های طولانی مدت به ساق پایتان آسیبی نرسد. تمامی محصولات این مجموعه به صورت کاملا مکانیزه و حرفه ای تحت نظر مجربترین کارشناسان اروپایی و از جمله کشور ایتالیا بوده است. این کفش­ها، انگشتان پا را تحت فشار قرار داده و آنها را بدفرم می­کنند. برای کفش بانوان و کودکان معمولاً از لاستیک سفت استفاده می­شود، زیرا وزن آنها کمتر است و نیازی به جذب ضربه مانند مردان نیست. معمولاً نباید کفی کفش سفت بوده و فشار را فقط به یک نقطه منتقل کند. تداوم در استفاده از این کفشها باعث جمع شدن استخوان پا شده و به طرف مخالف کشیده می­شود.این ناهنجاری­ها معمولاً دردهای ناراحت کنندهای را درافراد ایجاد می­کند که تغییر شکل استخوان پا برگشت ناپذیر است و در نتیجه فرد مجبور به پوشیدن کفش سفارشی می­شود. این کفش می تواند بر روی سطوح لغزنده به راحتی مانع لیز خوردن شما شود همچنین به دلیل چگالی متوسط وزن نسبتاً سبکی دارد و برای پیاده روی نیز مناسب است.

به وب سایت های مارک رسمی و فروشگاه های قابل شناسایی که برای بهترین خدمات و محصولات به آنها اعتماد دارید پایبند باشید. پا در این کفش خیلی کم عرق میکند و از اینرو افرادی که پای آنها بسیار تعریق میکند، در این کفشها راحتترند. قیمت بسیار خوب و مقرون به صرفه این زیره کفش باعث گردیده است تا این جنس، نسبت به جنسهای دیگر زیره کفش محبوبتر باشد. پاشنه معمولاً از چرم و لاستیک ساخته می­شود به طوریکه قسمت فوقانی از چرم و کف آن از لاستیک نرم می­باشد. معمولاً در این دوران، بین نیم تا یک نمره، تغییر اندازه وجود خواهد داشت که با توجه به این تغییر باید کفشی مناسب انتخاب شود. معمولاً نوک باریک و پاشنه بلند کفش باعث انتقال وزن بدن به جلوی پا و تغییر شکل درانگشتان و بیرون زدگی استخوان پا به خارج می­شود.

کفشهای ورزشی و یا شبیه اسپرت، از راحت­ترین کفش­ها هستند و همچنین کفشهای چرمی مناسب­ترین جنس کفش است،­­ زیرا انتقال هوا بین پوست و خارج از کفش برقرار میشود. در واقع فوم پلاستیک نرمی است که با حباب های هوا پر شده است. تنه کفش که در واقع چارچوب روی کفش است و دور پا را در بر می­گیرد، به راحتی در برابر فشارهای وارده مقاومت کند و شرایط طبیعی پا را حفظ کند. 6) اگر از کمردردهای مکرر رنج میبرید، سعی کنید کفشهای طبی به پا کنید زیرا این کمردردها گاهی از عواقب پوشیدن کفش­های نامناسب و غیراستاندارد است. در برخی مدلهای کفش کوهنوردی از رابر استفاده میشود.هدف استفاده از رابر در کفشهای کوهنوردی این است که عایق و ضدآب است. راه رفتن با کفشهای پاشنه بلند برای کسانی که اضافه وزن دارند باعث عدم تعادل می­شود. نکته دیگر اینکه نباید کفش را بدون جوراب پوشید و جورابها باید نخی باشد چون که باعث تسریع در انتقال هوا میشود.

اما کفشهایی که جنس آنها صد درصد پلاستیک است باعث ایجاد عرق در پا شده و با جلوگیری ازجریان هوا زمینه بروز اختلالات و ناهنجاریهای پوستی فراهم می شود. اگر این ویزگی ها کافی نبود که تولیدکنندگان بتوانند پلی اورتان را نسبت به چرم ترجیح دهند ، هزینه نسبتاً بالاتر چرم باعث شد تا کف PU در این جنگ پیروز شود. علاوه بر این، ما این گرانول را در مشخصات مختلف با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهیم. کفش PVC این امکان را برای شما فراهم می کند که ساعت ها به هنگام کار روی پا بایستید و احساس خستگی یا آسیب نکنید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از: مقاومت در برابر لغزش، چگالی کم، بدنه ضد ضربه، مقاومت در برابر سایش عالی و غیره. هر کدام از متریالها ویژگیهای منحصربهقرد خود را دارند که با توجه به ویژگی و خواصشان قیمتگذاری میشوند.